O nas

Naszym celem jest  psychologiczne wsparcie osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej : zmagają się z  konfliktami emocjonalnymi, ciężkimi chorobami,  konsekwencjami  psychotraumy, nie mogą wyjść z toksycznych relacji. 

Pomagamy w zachowaniu dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego, w  rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych, utrudniających i dezorganizujących życie, w nerwicach i depresjach, w chorobach psychosomatycznych lub podejrzanych o ich tło,  udzielamy wsparcia psychologicznego w chorobach autoimmunologicznych, by zapobiegac ich nawrotom.

Pomagamy zrozumieć, na czym polegaja zdrowe relacje z otoczeniem (partnerem, rodziną, dziećmi, kolegami w pracy, przyjaciółmi) i jak je budować.

Działamy w oparciu o doświadczenia  psychologii klinicznej, podejścia psychoanalitycznego i nowoczesnych technik psychoterapeutycznych.  

Wykorzystujemy w naszej praktyce  innowacyjną aparaturę dla potrzeb diagnostyki psychologicznej oraz oceny adaptacyjnych możliwości  organizmu, jego zdolności do regeneracji,  aktywności zdrowotnej meridianów. Pozwala to  określić aktualne przeciążenia organizmu i  stan napięcia psychoemocjonalnego, wyjaśnić tło wielu chorób somatycznych i pomóc w ich leczeniu.

Naszym założeniem jest to, że u podłoża każdej choroby i dolegliwości zdrowotnej są głęboko ukryte konflikty emocjonalne, niewłaściwe nastawienia mentalne oraz brak spójności duchowej.

Wchodzimy w skład Europejskiej Akademii Nauk Naturalnych w Hanowerze, Europejskiego Towarzystwa Badań  nad  Psychotraumą (European Society for Traumatic Stress Studies) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR (leczenie traum).

Opinie o pracy założyciela i dyrektora społki "Activus Aspectus. Laboratorium Innowacyjne",  psychologa klinicznego, PhD Victorii Dunaevej na stronie:

 https://www.znanylekarz.pl/victoria-dunaeva/psycholog/warszawa#tab=profile-reviews